Nájdite najbližší servis

Vrátiť sa

Mechanické opravy Mechanické opravy

V sieti autoservisov EUROREPAR sú možné všetky zásahy do vášho vozidla bez ohľadu na jeho značku.

V autoservise EUROREPAR sú možné všetky zásahy do vášho vozidla, s osobnými následnými kontrolami, radami a vždy s pomerom kvalita / kompetencia / cena, ktorý robí rozdiel!

V prípade poruchy, rozbitia alebo po nehode počas celého životného cyklu vozidla vám spoločnosť Eurorepar Car Service ponúka svoje odborné znalosti, aby mohla rýchlo a efektívne zasiahnuť.

Vďaka našej dokonalej znalosti vášho vozidla bez ohľadu na jeho značku je možné v našej sieti vykonať väčšinu významných mechanických zásahov: prevodovka, spojka, vodné čerpadlo, chladenie, alternátor, nabíjací okruh, zapaľovanie, štartér, alternátor-štartéry, palubná doska elektronika ...

Celá sieť automobilových služieb Eurorepar je tiež vybavená vysoko výkonnými nástrojmi vrátane špecifického diagnostického nástroja viacerých značiek, ktorý pokrýva viac ako 35 000 modelov na zisťovanie porúch na vašom vozidle. Tímy, ktoré máte k dispozícii, sú skutočnými strojárskymi profesionálmi pravidelne trénovanými v oblasti najnovších technológií.

icon-gear